Referencje

Mimo, że nieschodzące z twarzy uśmiechy dzieci są dla nas najlepszymi referencjami to rodzice od czasu do czasu zamieniają je w słowa, które chętnie przytaczamy:

Wszystkim rodzicom, którzy poszukują opieki dla swojego dziecka z pełnym przekonaniem polecam „Przytulne Gniazdko” przy ul. Tapicerskiej 16. Bardzo dziękuję Paniom za profesjonalną opiekę, wkład w rozwój motoryczny i emocjonalny, dobrą zabawę i oczywiście serce wkładane w pracę. Janek jest zachwycony!

Janek wraz z rodzicami
Kiedy oddawałam Julkę do Klubiku miałam ogromne wątpliwości i obawy, jak nasz maluszek odnajdzie się w nowej sytuacji i nowym miejscu ale dzisiaj nie żałuję swojej decyzji. Julka świetnie się zaaklimatyzowała w Przytulnym Gniazdku i dobrze się tam czuła. Myślę, że to dzięki przyjaznej dzieciom, miłej i ciepłej atmosferze jaka tam panuje . Julka dużo się nauczyła- szczególnie mówić . Panie, które tam pracują są miłe i zawsze uśmiechnięte. Mają świetny kontakt z dziećmi, ale też i z rodzicami. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad Julcią, ale najważniejsze, że Julcia idzie tam chętnie i z uśmiechem na buzi. Dlatego szczerze polecam klubik maluszka „Przytulne Gniazdko”.
Aneta - mama 1,5-rocznej Julki

Kochani Mój Olafek, korzysta z klubiku już pół roku. Trafił pod opiekę Halinki i Moniki w 10 miesiącu życia- jesteśmy bardzo zadowoleni. Młody rozwija się super, szybko łapie i jest zdyscyplinowany. Super opieka, super dzieci, a wnętrze bardzo przytulne. W chwili obecnej jesteśmy na etapie „nie chcę do domu”! Polecam!

mama Olafka
Dużym atutem Przytulnego Gniazdka jest mała liczba dzieci, dzięki czemu każde traktowane jest indywidualnie. Mnie osobiście podoba się także to, że dzieci 3-letnie, takie jak moja córka, przebywają razem z młodszymi dziećmi, gdyż dzięki temu uczą się empatii, opiekuńczości i tolerancji, co jest szczególnie ważne w przypadku jedynaków. Mogę zdecydowanie polecić Klub Malucha Przytulne Gniazdko wszystkim rodzicom , którzy zastanawiają się nad zapisaniem dziecka do żłobka czy klubu malucha. Mam pełne zaufanie do Pań opiekunek i wiem, że moja córka znajduje się w pewnych i bezpiecznych rękach.
Ewa i Darek
Dziękujemy Klubowi Maluszka „Przytulne Gniazdko”. Pani Monice, Halince i Justynie za piękne chwile, cierpliwość, ciepło, uśmiech, radość bycia razem. Życzymy wszelkiej pomyślności na przyszłość.
Szymek z rodzicami
Miłe i sympatyczne Panie, które codziennie zdawały relację z przebiegu dnia naszego Antosia powodowały, że pozostawialiśmy go pod ich opieką bez obaw. Profesjonalna opieka i wiele serca, które Panie wkładały w zajmowanie się naszym dzieckiem pozwalają nam z wielkim przekonaniem polecić klub maluszka Przytulne Gniazdko. Dziękujemy!
Agnieszka, Marek, Antoś
Przyznam szczerze, że gdyby nie fachowa opieka Pań z Przytulnego Gniazdka byłabym zmuszona do pozostania w domu z moją córeczką na urlopie wychowawczym. Nie wyobrażam sobie by zostawić tak malutkie dziecko w 30 osobowej grupie tj. żłobku państwowym. Nasza córeczka miała 6,5 miesiąca gdy została przyjęta do klubiku. Bardzo martwiliśmy się z mężem jak to będzie , czy nie będziemy odbierali do domu rozhisteryzowanego , zapłakanego dziecka . Pani Monika widziała nasze obawy i zaproponowała, by na początku pobyć trochę z małą w żłobku (okres adaptacyjny). Już po kilku dniach mała zajęła się sobą i zabawkami, których jest mnóstwo. Jestem bardzo zadowolona z postępów córeczki. Panie mają świetny kontakt zarówno z dziećmi jak i z rodzicami. Zawsze informowały mnie o tym jak moje maleństwo spędzało dzień. Do momentu „oddania” córci do Klubiku uważałam, że tylko ja potrafię się nią najlepiej zająć, teraz chylę czoła przed Panią Halinką i Moniką. Polecam z całego serca.
Kamila
Michaś zostając w „Przytulnym Gniazdku” wygląda na zadowolonego. Gdy Go odbieram zawsze jest rozbawiony. Bałam się, że nie będzie w klubiku chciał spać ani jeść, jednak Paniom opiekunkom udało się unormować również i to. W budynku jest wystarczająco dużo pomieszczeń, tak żeby móc położyć Michałka w spokoju do snu. Dodatkowym plusem jest również to, że Panie zabierają dzieci na dwór. Jeśli się ktoś zastanawia nad żłobkiem na pewno poleciłabym „Przytulne Gniazdko”.
mama Michałka

Martynka miała 2,5 roku kiedy została na cały dzień w klubiku. Dzięki fachowej opiece i wielkiemu sercu Cioci Moniki i Cioci Halinki zniosła to doskonale i z tygodnia na tydzień coraz trudniej było ją przekonać, że w domu możemy się bawić równie dobrze. Dziękuję za rok opieki nad moim ukochanym dzieckiem i szczerze polecam klubik „Przytulne Gniazdko”

mama Martynki