facebook
aby umówić się na spotkanie zadzwoń
+48 511 77 01 00
O NAS
Nasz Klub to miejsce niezwykłe, wyjątkowe, gdzie każdy maluszek znajdzie coś dla siebie. Ciągłe gry, zabawy, piosenki, zajęcia plastyczne, ruchowe i muzyczne nie pozwolą się nudzić.

Przytulne Gniazdko zapewni dzieciom:
» naukę małego savoir vivre, samodzielności, koleżeństwa,
» wychowanie przez muzykę, plastykę, taniec, teatr, literaturę
» ćwiczenia i zabawę w grupie, pobudzające rozwój i kreatywność,
» zabawę na świeżym powietrzu,
» opiekę wykwalifikowanych nauczycieli,
» obchody ważnych uroczystości.

Klub Malucha Przytulne Gniazdko mieści się w Warszawie w domku jednorodzinnym. Budynek znajduje się w cichej okolicy o niskiej zabudowie, jest otoczony zielenią. Klub składa się z dwóch bawialni, sypialni, łazienki, jadalni, wózkarni oraz szatni. Cały lokal jest odpowiednio przygotowany i urządzony, tak aby zapewnić bezpieczne warunki dla Państwa pociech.

Nasza oferta to opieka nad dziećmi od 10 miesiąca do 4 roku życia

Przytulne gniazdko otwarte jest w godzinach 7.00 - 18.00 od poniedziałku do piątku. Dobry dojazd dla rodziców z dzielnic: Okęcie, Ochota, Włochy, Ursus, Mokotów.

W naszym klubie zapewnimy Twojemu dziecku odpowiednie warunki do rozwoju poznawczego, emocjonalnego i fizycznego. Oprócz opieki zapewniamy różnego rodzaju zabawy, ponieważ odgrywają one w życiu małego dziecka bardzo ważną rolę - wpływają na charakter malucha, wyrabiają u niego postawę do społeczeństwa i świata, pozwalają mu na poznanie własnego Ja, uczą obserwacji. Ponadto zabawa sprawia, że dziecko czuje się pewne siebie, rozwija zdolności motoryczne, pobudza ważne procesy nauczania, rozwija wyobraźnię, umysł i inteligencję.

W ramach planu dnia proponujemy zajęcia dla dzieci:
» dydaktyczne (słuchanie bajek, oglądanie ilustracji, śpiewanie piosenek);
» ruchowe (taniec, gimnastyka);
» manualne (układanie, rysowanie, budowanie).

Poprzez tak skonstruowany plan Twoja pociecha będzie rozwijała się na każdej z płaszczyzn poznawczej, emocjonalnej oraz fizycznej. Mała grupa pozwoli nam stworzyć ciepłą, domową atmosferę.